Contact

INTRA IN LEGATURA CU NOI

Str. Ion Roata nr. 9, sector 4 , Bucuresti, Romania

Transport Rutier
Ileana Mindruta: 004-0747.120.562
rutier@topexpert.ro

Florin Radu: 004-0744.799.320
transport@topexpert.ro

Transport Maritim
Eugen Petrache: 004-0744.799.195
eugen.petrache@topexpert.ro
maritim@topexpert.ro

Transport Aerian
Radu Ionescu: 004-0744.799.488
airfreight@topexpert.ro
radu.ionescu@topexpert.ro

Transport ADR si Agabaritic
Ileana Mindruta 0040 744 562
ileana.mindruta@topexpert.ro

DETALII FIRMA
RO15797470, J40/13420/2003
IBAN: RO97 INGB 0000 9999 0604 9055
BANCA: ING BANK NV

FORMULAR DE CONTACT

Numele (obligatoriu)

Adresa de email (obligatoriu)

Subiectul

Mesaj